Close
آدرس کارخانه: بلوار میامی - بلوار کرامت - کرامت 14/1 کارخانه طوس طب آدرس شرکت: مشهد، حاشیه بلوار فردوسی، حد فاصل چهارراه فرامرز و میدان استقلال، پلاک 640
00985136110033
info@toostebco.com
ساعات 8 - 16 شنبه الی پنج شنبه

انواع میکرودرم ابریژن


  انواع میکرودرم ابریژن:

بیشتر از صد مدل دستگاه میکرودرم ابریژن در بازار موجود است اما همه آنها یک طراحی پایه و اساسی دارند که چیزی جز مکش نیست. از طریق یک پروب استیل یا شیشه ای پودر مصرفی روی پوست پاشیده و بعد از لایه برداری جمع آوری میشود.
اساس میکرودرم ابریژن بر دوپایه پودری و الماسه است که تاثیر هردو یکی است اما مکانیزم عمل متفاوتی دارند.

میکرودرم ابریژن پودری

که به (microcrystal dermabrasion) هم شناخته میشود ؛ روشی است که از اروپا به تمام دنیا سفر کرده است و هنوز هم به عنوان محبوب ترین روش میکرودرم شناخته میشود. درطی درمان پودر کریستالی آلمینیوم اکسید از ظرف خود وارد هندپیس استیل شده سپس از طریق محفظه کوچک سری روی پوست اسپری میشود. پودر و لایه برداشته شده همزمان از پروب به ظرف آشغال هدایت میشود که پس از اتمام کار باید دور ریخته شوند.

میکرودرم ابریژن الماسه

روش جدیدتری نسبت به میکرودرم پودری است و به خوبی جای خود را بین استفاده کنندگان این روش بازکرده است. در این روش به جای استفاده از پودر برای لایه برداری، از یک پروب با روکش کریستال استفاده می شود. این پروب الماسه با کشیده شدن بر روی پوست می‌تواند از آن مانند حالت پودری لایه برداری کند و ذرات پوست را از همان پروب خارج می‌کند.

افزودن دیدگاه

ایمیل شما هیچگاه منتشر نخواهد شد و صرفا جهت ارسال پرسش و پاسخ داخل سایت استفاده خواهد شد.