Close
آدرس کارخانه: بلوار میامی - بلوار کرامت - کرامت 14/1 کارخانه طوس طب آدرس شرکت: مشهد، حاشیه بلوار فردوسی، حد فاصل چهارراه فرامرز و میدان استقلال، پلاک 640
00985136110033
info@toostebco.com
ساعات 8 - 16 شنبه الی پنج شنبه
میکرودرم چیست؟ Previous item انواع میکرودرم ابریژن Next item فواید میکرودرم ابریژن |...

میکرودرم چیست؟

درباره دستگاه میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن یا به اصطلاح برخی از افراد میکرودرم آبریشن یک تکنیک جوان سازی و زیبایی کاملا ساده، آسان و غیرتهاجمی است که توسط یک دستگاه سایش کننده، جهت لایه برداری ملایم لایه خارجی پوست که حاوی سلول های مرده است (لایه اپیدرم) به کار می رود. بیش تر فرایند میکرودرم ابریژن در سطح لایه شاخی پوست (مرده پوست) یا ‹‹استراتوم کورنئوم›› صورت می‌گیرد که پیامد آن شادابی و رفع چروک های ظریف پوست می باشد.
این روش سریع، ساده و بدون درد می باشد و نیازی به استفاده از بیهوشی یا بیحس کننده های موضعی نیست. شاید یکی از خواص میکرودرم این است که این روش کاملا بدون عارضه و با فواصل زمانی کوتاه قابل انجام است. همچنین در پوست های با رنگ مختلف و حتی بسیار تیره نیز می توان از این روش درمانی استفاده کرد.

گاهی اوقات به میکرودرم ( لایه برداری زمان ناهار) نیز می گویند یعنی میتوان در زمان استراحت برای ناهار از این روش برای پاکسازی پوست استفاده کرد و دوباره به فعالیت برگشت زیرا هیچ گونه التهاب، تورم و خونریزی پس از استفاده از دستگاه میکرودرم مشاهده نخواهید کرد.

عملکرد میکرودرم ابریژن

نحوه عملکرد میکرودرم ابریژن بدین صورت است که این دستگاه از یک کمپرسور یا متراکم کننده‌ تشکیل شده است که هوا را از طریق یک سری به داخل می‌کشد، سپس با قرار گرفتن سری دستگاه روی پوست، حالت خلأ ایجاد می‌شود و نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده ای روی سطح پوست پاشیده می‌شوند و ایجاد تراش بسیار سطحی در لایه های فوقانی شاخی پوست می نماید تا سلول‌های مرده را از پوست جدا کند در انتها عمل مکشی که روی پوست انجام می شود باعث جمع شدن ذرات کریستال و لایه های مرده از سطح پوست خواهد شد که این فرآیند سبب بهتر شدن جریان خون آن منطقه از پوست و فعال شدن سلول های فیبروبلاست می‌شود، در نتیجه موجب ترمیم و طراوت پوست نیز میگردد. بدین ترتیب، سر هندپیس را روی هر نقطه از بدن که تماس دهید موجب ایجاد وکیوم، جریان پودر و سایش آن نقطه از بدن خواهد شد. به طور خلاصه جریانی از کریستالهای ظریف اکسید آلومینیوم روی پوست باعث لایه برداری سریع میشود. ضمنا یک مکش نیز روی پوست انجام می شود که باعث جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و همچنین بهتر شدن جریان خون به منطقه و فعال شدن سلول‌های فیبروبلاست و نتیجتا ترمیم و طراوت پوست می گردد.

جهت مطالعه اطلاعات بیشتر در مورد فواید میکرودرم برای پوست یا عوارض میکرودرم بر پوست اینجا کلیک کنید.

افزودن دیدگاه

ایمیل شما هیچگاه منتشر نخواهد شد و صرفا جهت ارسال پرسش و پاسخ داخل سایت استفاده خواهد شد.